Швидкість руху човна відносно води в n разів більша, ніж швидкість течії річки. У скільки разів довше човен пливе між двома пунктами проти течії, ніж за течією?
- 01.07.2018 06:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
T1=S/(nv1+v1)
t2=S/(nv1-v1)
Разделим первое уравнение на второе, чтобы получить взаимоотношение между временами:
t2/t1=(n+1)/(n-1)
- 02.07.2018 00:01