Визначте період дифракційної гратки,якщо третє дифракційне зображення щілини спектрометра від натрієвої лампи з довжиною світлової хвилі 589 нм віддалене від центрального зоображення на 16.5 см і спостерігається на екрані, відстань від якого до гратки становить 1.5 м.
- 02.06.2017 16:26
- Физика
Ответы и объяснения 1
Так как для малых углов синус и тангенс приблизительно равны, то sin a=0.165/1.5; d*sin a=k*lambda; d=3*589*10^-9*1.5/0.165; d=16063*10^-9=1.61*10^-5
- 04.06.2017 00:16