Відстань між двома хмарами 30000 м. Електричні заряди їх відповідно дорівнюють 10 Кл та 5 Кл. З якою силою взаємодіють хмари?
- 16.03.2017 09:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано R=3*10^4 м q1=10Кл q2=5Кл F- ?
F=k*q1*q2/R^2=9*10^9*50/9*10^8=500 Н
Ответ F=500 Н
- 17.03.2017 14:40