Вантаж масою 200 кг рівномірно підняли на висоту 10 см за допомогою важеля, приклавши зусилля 500н. Визначити ККД важеля,якщо точка прикладання сили
опустилася на 0,5 м.
- 27.03.2017 00:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано m=200 кг h=0,1 м F=500 Н L=0,5 м
КПД=Ап*100%/Аз=m*g*h*100%/F*L=200*10*0,1*100%/500*0,5=80%
Ответ КПД=80%
- 28.03.2017 22:11