Температура нагрівача двигуна 587 ° С , а температура охолоддувача 7 °С. Який ККД двигуна?
- 02.11.2017 20:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
Тн. = 587+273 = 860°К
Тх. = 7 + 273 = 280°К
η = (1 - Тх./Тн) = (1 - 280/860) = 0,674.
КПД = η·100% = 67,4%
- 03.11.2017 16:46