Яку потенціальну енергію має пружина жорсткістю 50 н/м,розтягнута на 2 см ?
- 18.05.2018 03:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
Епот. = (к·Δх²)/2 = (50·4·10⁻⁴)/2 = 0,01 Дж.
Ответ: 10 мДж.
- 19.05.2018 07:54