На скільки змінюється внутрішня енергія 200г гелію при збільшенні температури на 20К?визначити роботу яку виконує цей газ при ізобарному
- 20.12.2017 07:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
Гелий — одноатомный газ. Поэтому число степеней свободы j = 3.
Тогда ΔU = (3/2)·(M/μ)·R·ΔT = 1,5·(200/4)·8,31·20 = 12465 Дж.
Работа газа равна А = (M/μ)·RΔT = ΔU/1,5 = 8310 Дж.
- 21.12.2017 21:54