Помогите дам за ето 15 балов
Тіла масою 5 кг і 3 кг рухаються з однаковими швидкостями.Яке з них має більшу кінечну енергію?
- 21.06.2017 10:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано m1=5 кг m2=3 кг V1=V2=V ( по условию)
E1/E2 - ?
E=m*V^2/2
E1/E2=m1/m2=5/3=1,6666666~1,67
- 22.06.2017 14:51