Яка кількість теплоти виділиться під час повного згорання 4 кг бензину
- 22.08.2017 04:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=q*m, де m- маса, а q- питома теплота яка дорівнює 44000 кДж, то 44000*4 = 1.76*10^5 кДж або 0.176 мДж
- 23.08.2017 03:53