Тіло піднімають похилою площиною, прикладаючи в напрямку руху тіла силу 50Н. Визначте масу тіла, якщо довжина похилої площини дорівнює 2 м, а її висота - 50 см, а ККД становить 80 %
- 19.05.2018 18:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=50 H s=2 м h=0.5 м η=0,8 (80%) m=?
η=m*g*h/(F*s)
m=η*F*s/(g*h)=0.8*50*2/(10*0.5)=16 кг
=================
- 20.05.2018 08:03