ККД ідеального двигуну40% газ одержав від нагрівника 5кДж теплоти Яку кількість відано холодильнику?
- 13.03.2017 05:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
Η = (Qн - Qх) / Qн
η·Qн = Qн - Qх
Qх = Qн·(1 - η)
Qх = 5 · (1 - 0,4) = 3 кДж
- 14.03.2017 00:40