За один цикл ідеальна теплова машина виконує роботу 15 Дж.Яка кількість теплоти передається холодильнику при цьому,якщо ККД машини дорівнює 30%.
- 05.07.2017 02:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
A = Qн - Qх
η = (Qн - Qх) / Qн = 1 - Qх/Qн
Qн = Qх + A
η = 1 - Qх/(Qх+A)
η = A/(Qх + A)
η·(Qх + A) = A
η·Qх = A·(1 - η)
Qх = A·(1 - η)/η
Qх = 15·(1 - 0,3)/0,3 = 15·7/3 = 35 Дж
- 06.07.2017 09:29