Теплова машина, коефіцієнт корисної дії якої 30 процентів за цикл виконує роботу 300дж. Яку кількість теплоти отримує машина від нагрівання?
- 18.08.2018 14:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
А = 300 Дж
η = 30 % = 0,3
Q₁ - ?
η = A/Q₁, Q₁ = A/η, Q₁ = 300/0,3 = 1000 (Дж)
[Q₁] = Дж/1 = Дж
Відповідь: Q₁ = 1000 Дж = 1 кДж
- 19.08.2018 17:43