4. Балон містить кисень при температурі 5 °С і тиску 1,52• 106 Па. При якій температурі виникне небезпека вибуху балона, якщо балон може витримати тиск не більше 2,84 • 106Па?
- 18.05.2018 00:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
T1=273+5=278 K p1=1.52*10^6 p2=2.84*10^6 T2=?
V=const
p1/T1=p2/T2
T2=p2*T1/p1=2.84*278/1.52=520 K
t=520-273=247 C
=============
- 19.05.2018 10:41