Обчисліть кінетичну енергію тіла масою 2,5 кг яке котиться зі швидкістю 10 см/с
- 08.11.2017 02:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=2.5 кг v=0.1 м/с W=?
W=m*v²/2=2.5*0.1²/2=0.0125 Дж
===============
- 09.11.2017 03:42