Швидкість човна за течією 6 м/с, а проти течії 2 м/с. Визначити швидкість течії і човна відносно течії. (v1= 2м/c,v2=4 м/c)
- 01.09.2018 10:35
- Физика
Ответы и объяснения 2
Нехай v- швидкість човна у стоячій воді, v1- швидкість течії. Тоді v+v1=6, v-v1=2. 2v=8, v=4 м/с. v1=6-4=2 м/с.
- 02.09.2018 16:12
Скорость лодки - V1, скорость течения - V2
Имеем 2 уравнения
V1+V2=6м/с
V1-V2=2м/с.
Сложим эти два уравнения, получим 2*V1=2+6=8м/с, V1=4м/с.
Отсюда V2=6-4=2м/с.
Проверка: V2=V1-2=4-2=2м/с,
Ответ: скорость течения 2м/с и скорость лодки 4м/с
- 03.09.2018 08:46