Яку силу тиску і тиск ствосарює на опору площею 2м квадратних тіло, маса якого дорівнюе 100кг?
- 07.07.2018 00:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
P=F/S;
F=m*g=100*10=1000(Н) це сила тиску;
P=m*g/S=1000/2=500(Н/м²) це тиск.
- 08.07.2018 19:16