Задача 1.
Хлопчик масою 50 кг стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 1,6, см, ширина- 15 см. Який тиск хлопчика на сніг.
Задача 2.
2. Чому дорівнює тиск на рейки чотиривісного вагона масою 60 т, якщо площа стикання одного колеса з рейкою дорівнює 10 см2
Задача 3.
На опору якої площі необхідно поставити вантаж масою 2 кг, щоб створити тиск 1000000 Па.
Задача 4.
Площа дна каструлі дорівнює 1500 см2. Обчисліть, на скільки збільшиться тиск каструлі на стіл, якщо в неї налити 3 л води.
- 06.06.2017 09:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
1. P = mg/(l1 * l2) = 50 * 10 / (0.15 * 1,6) = 2083,33333... (Па)
2.P = mg/nS=60000*10/8*0,001= 75 000000 (Па) або 75 (мПа)
3.S= Pmg = 20000000 метрів квадратних або 20 кілометрів квадратних
4. F=S*m * g = 0,15 * 3 * 10 = 4,5 (H)
- 07.06.2017 08:04