Срочно!!!Очень!!!Плиз!!!50 Б даю !!! Помогите решить задачи по Физике :
Повітряна куля об’ємом 200 м3 наповнена воднем. Маса оболонки кулі 10 кг. Який вантаж може підняти ця куля?
Чи зануриться до ватерлінії судно, водотоннажність якого 124 000 кН, а вага 65000 кН, якщо візьме на борт 5800 т вантажу?
- 25.08.2017 17:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
Fт=Fa
p1*g*V=10+x+p2*g*V
1,27*10*200=10+x+0,09*200*10
x=2350
ответ m= 2350 кг
- 26.08.2017 16:52