У провіднику опором 40 ом за 4 с виділилося 640 Дж тепла. Яка сила струму в колі?
- 16.07.2018 16:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
R=40 Ом,t= 4 с, Q= 640 Дж.
I-?
За законом Джоуля - Ленца Q=I²Rt, звідси I² = Q/(Rt), I=√(Q/(Rt)), I=√(640/(40*4) = √640/160= √4=2 А.
- 17.07.2018 02:15