Деякі любителі фрідайвінгу можуть занурюватися на глибину 100 м. Визначте, який найбільший гідростатичний тиск діє на пірнальників під час такого занурення.
- 03.05.2017 17:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
Это будет просто по формуле p = ro * g * h = 1000 * 10 * 100 = 10^6 Па. Миллион Паскалей. Это же мегапаскаль.
Надо же быть такими дураками чтобы нырять так глубоко. Раздавит как медузу, и будет плавать - фууу., гадость.
- 04.05.2017 18:16