Задача магнитизм найти нужно І-?
В однорідному магнітному полі, індукція якогоВ = 0,1 Тл, горизонтально розміщено провідник довжиною / = 0,2 м і масою т = 0,002 кг. Лінії індукції магнітного поля розташовані горизонтально і перпендикулярно до провідника. Якої сили струм має йти через провідник, щоб він висів у магнітному полі?
- 17.11.2017 05:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
На проводник действует 2 силы. Сила тяжести, направленная вертикально вниз и сила ампера, направленная вертикально вверх.
Эти силы равны и компенсируют друг друга.
Fa = I*B*l*sin α, sin α = 1 => Fa = I*B*l
F = g*m
g*m = I*B*l => I = g*m / (B*l) = 10 м/с² * 0,002 кг / (0,1 Тл * 0,2 м) = 1 А
- 18.11.2017 17:02