З якого матеріалу виготовлено куб вагою 21,6 Н що має порожнину об'ємом 200см3? Довжина ребра куба 10 см.
- 22.11.2017 09:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
1. P=mg; m=ρv; P=ρvg ρ=P/vg; ρ=21,6/(0,1*0,1*0,1-0,0002)*10=2700 (кг/м³)
мрамор или алюминий
- 23.11.2017 18:00