У коливальному контурі ємність кондесатора 4мкФ, індуктивність котушки 1.6 Гн,. Кондесатор зарядили до напруги 1000 В. Знайти енергію, надану конденсатору і максимальну силу струму у контурі.
- 18.02.2018 13:26
- Физика
Ответы и объяснения 1
C=4*10^-6 L=1.6 U=10^3 W=? Im=?
W=C*U²/2=4*10^-6*10^9/2=2*10^3 Дж
W=L*Im²/2 Im=√(2*W/L)=√(2*2*10^3/1.6)=50 A
=================
- 19.02.2018 09:13