Чавунна деталь, об'єм якої 250 см кубічних, має порожнину. Визначити об'єм цієї порожнити, якщо вага деталі 14 Н.
- 09.09.2018 23:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
Густина чавуну 7 г/см*2
14Н:10Н/кг=1,4кг
1,4кг=1400г
1400г:7г/см*2=200см*2
отже об'єм порожнини
250см*2-200см*2=50см*2
- 01.01.1970 00:00