Яка маса водяної пари знаходиться у кімнаті об'ємом 60 м^3, якщо при температурі 16 градусів Цельсія відносна вологість повітря дорівнює 70%?
- 09.12.2017 00:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
При 16 градусах Цельсия плотность насыщенного пара рн = 13,6 г/м^3 - по таблице.
Из формулы относительной влажности имеем р = фи*рн/100% = 70%*13,6 г/м^3/100% = 9,52 г/м^3.
m = p*V = 9,52 г/м^3*60 м^3 = 570 г (приблизительно)
- 01.01.1970 00:00