ПОМООГИТЕ !!)
Жорткість пружини становить 25 Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб стиснути її на 2 см?
- 21.03.2017 12:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
K=25 Н/м, Δx=2 см=0,02 м.
F-?
За законом Гука F=kΔx,
F=25*0,02 =0,5 Н.
- 22.03.2017 11:24