Наскільки зростає потенціальна енергія ресорної пружини,коли її стиснуто на 7 см,якщо для її стискання на 1 см потрібна сила 3*10(4)Н?
- 24.06.2018 12:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано F1=3*10^4 Н x1=0,01 м x2=7*10^-2 м Ep- ?
k=F1/X1=3*10^4/0,01=3*10^6 Н/м
E=k*X^2/2=3*10^6*49*10^-4/2=7350 Дж
- 25.06.2018 10:29