Стрижень, до кінців якого підвішено тягарців масою 500г і 700г перебуває в рівновазі, якщо відстань від опори до середини стрижня становить 8 см. Визначте довжину стрижня
- 12.10.2017 02:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
М1=М2;0,5 Х=0,7у; х+у=L, x-L /2= 0,08,x=L/2+0,08;0,5*(L/2+0,08)/0,7=y, 5L/14+8/70+L/2+0,08=L, 0,36L+0,114+0,5L+0,08-L=0; 0,14L=0,194; L=0,194:0,14=1,387=1,39 м
- 13.10.2017 20:00