Один із провідників за напругою 220 в і сили струму 5 А був увімкнений протягом 30 С, а другий, опір якого 22 Ом, за тієї самої напруги був увімкнений протягом 1 хв. У якому з провідників виділилося більше теплоти і в скільки разів?
- 27.04.2017 00:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
U1=220 В, I1= 5 А, t1=30 c, R2= 22 Ом, U2=U1, t2=1 хв =60 c.
Q1/Q2=?
Q1=I1U1t1. Q2=I2U2t2=U1*U1*t2/R2, Q1/Q2=I1t1R2/(U1*t2),
Q1/Q2= 5*30*22/(220*60)=3300/13200=0,25. Q2/Q1=4.
Відповідь: у другому провіднику виділиться в 4 рази більше теплоти.
- 28.04.2017 09:55