Передавач випромінює електромагнітну хвилю 300 м. Скільки електромагнітних коливань відбувається протягом одного періоду звукових коливань з частотою 500 Гц
- 14.02.2018 12:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
λ = 300 м Період електромагнітних коливань λ = сΤ, Т = λ/с
с = 3·10⁸ м/с Т = 300 м/ 3·10⁸ м/с = 1·10 ⁻⁶ с
ν₂ = 500 Гц Період звукових коливань Т₂ = 1/ν, Т₂ = 1/500 Гц = 0,002 с
Т₂/Т - ? Т₂/Т = 0,002 /1·10⁻⁶ = 2000
- 15.02.2018 11:41