Електровоз везе потяг,маса якого дорівнює 500т,по горизонтальній дорозі,розвиваючи силу тяги 343 кН.Визначити прискорення потяга,якщо коофіцієнт тертя дорівнює 0,04
- 20.06.2018 00:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
M=500 т=500000 кг, F= 343кН = 343000 Н, μ= 0,04. a-? F-Fтр=ma. Fтр=μmg. F-μmg=ma. a= (F- μmg)/m, a=(343000 - 0,04*500000*10)/500000 =0,286 м/с².
- 20.06.2018 04:39