20 баллов!!
До кінців метрового стержня підвішені вантажі 30 кг і 12 кг , де треба підперти стержень, щоб він був у рівно вазі?
- 28.10.2017 00:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
m1=30 кг, m2=12 кг, L=1 м. L1-?
m1g/m2g=L2/L1, m1/m2=(1-L1)/L1. (1-L1)/L1=2,5. 1-L1=2,5L1. 2,5L1+L1=1, 3,5L1=1, L1=1/3,5, L1= 0,286 м =28,6 см.
Відповідь: на відстані 28,6 см від вантажу 30 кг.
- 28.10.2017 18:57