Ліфт підіймається в гору зі швидкістю 7м/с за 15с. Яка вага людини масою 80 кг
- 21.08.2017 03:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=7м/с
t=15c.
m=80кг
-------------
P1=mg
P1=80*10=880H
P2=m(g+a)
P2=m 80*(10+7)=80*17=1360H.
- 22.08.2017 03:01