Колесо діаметром 16 см робить 300 обертів за 3 хвлини ,визначити частоту обертання і швидкість точок на ободі колеса
- 05.08.2017 20:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)
n - число оборотов ( 300 )
t - время ( 3 мин = 180 с )
= 1,66 Гц
2) v =
π - число пи ( 3,14 )
R - радиус ( 16 см = 0,16 м ------> R = D/2 = 0,16/2 = 0,08 м )
T - период
≈ 0,6 c
v = = 0,8373 м/c
- 07.08.2017 00:08