Швидкість тіла масою 1 кг, що вільно падає, збільшилася від 2 м/с до 4 м/с.
А. Кінетична енергія тла збільшилася вдвічі;
Б. Потенціальна енергія зменшилася на стільки ж, на скільки збільшилася кінетична енергія;
В. Імпульс тіла зменшився вдвічі;
Г. Робота сили тяжіння більша за 10 Дж.
3. Визначте вагу вантажу масою 200 кг під час його підйому з прискоренням 1,5 м/с2. прискорення вільного тяжіння 9,8 м/с2
4. Гумову кульку наповнили гелієм. Маса кульки mоб=100 гр і гелію mг=150 гр. якої максимальної швидкості набуде кулька, якщо її відпустити? Після того, як кільку відпустили, гелій витікає з неї з постійною швидкістю =20 м/с.
5. Яку масу m3 має третій вантаж, якщо маса перших двох становить відповідно m1 =7 кг та m2 =3,5 кг? Важіль невагомий та перебуває у рівновазі.
6. Тіло масою 500 гр, кинуте вертикально вгору з початковою швидкістю 40 м/с, піднялося на висоту 50 м. визначте силу опору повітря, вважаючи її під час руху тіла постійною. Прискорення вільного падіння 9,8 м/с2.
- 23.06.2017 20:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
2-В
3:
F = m(g + a) = 200*(9.8 + 1.5) = 2260 Н
4 _________
5:
m=0,5 кг, v0= 40 м/с, h=50 м, v=0. g=9,8 м/с².Fc-?
На тіло діють сили: тяжіння mg- вниз, Fc- вниз. Вісь ОУ направимо вниз. Тоді в проекції маємо: mg+Fc=ma, Fc=ma-mg=m(a-g). Рух рівноприскорений, тому v²-v0²=-2ah. v0²=2ah. a=v0²/(2h), a=1600/80=20м/с². Fc=0,5(20-9,8)= 5,1 Н.
Прости я не все знаю
- 24.06.2017 15:58