Гойдалка за 1 хвилину здійснила 20 повних коливань.Визначити період і частоту коливань
- 11.07.2017 21:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
N - 20 коливань
t - 1хв=60с
v (замість грецької "ні") - частота коливань
Т - період
v=N/t =20/60=0,3333333 c^-1, або Гц
Т=1/v=1/0,333333=3c
- 12.07.2017 03:55