СРОЧНО!!! антенний коливальний контур радіоприймача має ємність 2,6 пФ та індуктивність 12 мкГн. обчисліть довжину хвилі, на якій ведеться радіопередача.
- 10.07.2018 08:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
Виходячи з формули томсона T=2π
звідки с=λ / T a λ = с*T = c * 2π
λ=3*10⁸ * 2π = 10.52 m
- 11.07.2018 17:52