Маса парашутиста з парашутом дорівнює 120 кг. Після розкриття парашута парашутист опускається зі швидкістю 6 м/с.Визначити коефіцієнт опору повітря.
- 06.08.2017 17:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано m=120 кг V=6 м/с k- ?
после раскрытия парашюта Fт-Fc=0 ( движение равномерное)
a) при малых скоростях Fc=k*V
m*g=k*V
k=m*g/V=120*10/6=200 H*c/м
б) если Fc=k*V^2
k=m*g/V^2
- 07.08.2017 18:52