Який обєм розширювального бака має бути в водяній системі опалення обємом 200 л води
- 12.02.2018 21:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: Vo=200л.
найти дельта V
V=Vo(1+B Дельта Т)
V=200(1+7*10в -4*20)=200(1+14*10 в -3 )=200+2,8=202,8л
дельта V=V-V0=2,8л
- 13.02.2018 01:27