Космічна ракета під час старту з поверхні Землі рухається вертикально з прескорення 20м\с². Знайти вагу льотчика косионавта в кабіні якщо його маса 80кг
- 15.03.2017 23:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано m=80 кг a=20 м/с2 g=10 м/с2 P- ?
так как ускорение направлено вверх то
P=m*g+m*a=m*(g+a)=80*30=2400 Н
Ответ P=2400 Н
- 16.03.2017 11:23