Напруженість однорідного електричного поля між двома пластинами дорівнює 25 кВ/м, напруга між ними — 5 кВ. Знайдіть відстань між пластинами.
- 15.10.2017 16:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=25 кВ/м=25*10^3 В/м, U=5 кВ=5*10^3 В. d-? E=U/d, d=U/E, d=5*10^3/25*19^3=0,2 м.
- 16.10.2017 00:13