Допоможіть розв'язати задачу!!!
Пішохід за перші 10 хв пройшов 900 м. Який час він затратить, щоб пройти 6 км з такою самою швидкістю?
- 27.03.2017 07:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=900/10=90 м/мин=90 *60/1000 км/ч=5,4 км/ч
t=6/5,4=10/9 ч ≈ 1,1 ч
- 28.03.2017 01:58