За який час бігун, що рухається з прискоренням 0,8м/с2 пройде шлях 40м?
- 06.04.2017 02:38
- Физика
Ответы и объяснения 2
Дано a=0,8 м/с2 S=40 м Vo=0 t- ?
S=a*t^2/2
t=√2*S/a=√2*40/0,8=10 с
Ответ t=10 с
- 07.04.2017 23:06
Дано:
а=0.8 м/c^2
S=40 м
t-?
Решение:
S= a*t^2 / 2
2S=a*t^2
t^2=2S/a
t=√(2S/a)
t=√(2*40/0.8)
t=√100
t=10
Ответ: t=10 c
- 08.04.2017 18:54