Спостерігач, що стоїть на полотні залізниці, побачив пару над свистком паровоза, що наближається по прямолінійній дільниці шляху, і через 3 с почув свист. Через 1 хв паровоз пройшов повз спостерігача. Яка швидкість руху паровоза? Швидкість звуку 340 м/с.
- 10.04.2017 19:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: t=3c t1=1хв=60с v (звуку)=340 м/с v (паровоза)-? v(паровоза)=S/t1 S=v (звуку)*t=340м/с*3с=1020м v (паровоза)= 1020м/60с= 17 м/с Відповідь: 17м/с
- 11.04.2017 14:16