Швидкість надзвукового літака становить 400 метрів за секунду.За який час літак пролетить 100 км?Можно полне розвязання!
- 19.09.2017 03:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано V=0,4 км/с S=100 км t- ?
t=S/V=100/0,4=250 с
Ответ t=250 с
- 20.09.2017 05:46