З повітряної кулі що спускається з постійною швидкістю 2 м /с , кинули вертикально вгору вантаж зі швидкістю 18 м/с відносно точки на поверхні Землі . Через який час вантаж, падаючи вниз, пролетить повз кулю? Тертям об повітря знехтувати.
- 20.09.2018 08:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано V1=2 м/с V2=18 м/с t- ?
удобней рассматривать движение ВАНТАЖА относительно КУЛИ
Vо=V1+V2=20 м/с ( скорость направлена вверx
h=h0+Vо*t - g*t^2/2
hо=h=0 высота ВАНТАЖА относительно КУЛИ
0=t*(Vо-g*t/2)
t=2*Vо/g=2*20/10= 4 с- ответ
- 21.09.2018 03:27