Допоможіть будь ласка!!!!!
Тіло тягнуть силою 10Н гладенькою горизонтальною поверхнею. При цьому воно набуває прискорення 1м/с2. Яким буде прискорення тіла, якщо силу збільшити вдвічі?
- 23.04.2017 06:39
- Физика
Ответы и объяснения 2
Согласно 2 закона Ньютона F=ma Масса тела не меняется , тогда
F1/а1=F2/а2 или F1/а1=2F1/а2 а2= а1·2F1/F1=2a1=2м/с²
- 24.04.2017 04:42
Дано F1=10 Н a1=1 м/с2 F2=2*F1=20 Н a2- ?
по второму закону Ньютона
F2=m*a2
F1=m*a1
F2/F1=а2/а1=2
а2=2*a1=2 м/с2
Ответ a=2 м/с2
- 25.04.2017 09:37