Пожалуйста помогите !!!!!!!!!!
Знайдіть значення механічної роботи, що виконує сила 5Н на шляху 10м.
- 02.07.2017 22:16
- Физика
Ответы и объяснения 2
Работа данной силы A=F*s=5*10=50 Дж ( если правильно прочитал. и перевел)
- 03.07.2017 05:33
A = F * S
F - сила ( 5 Н )
S - путь ( 10 м )
A = 5 * 10 = 50 Дж
- 04.07.2017 19:54