Під дією двох взаємно перпендикулярних сил 6 Н і 8 Н тіло переміщується на 2 м у напрямку різнодійної сили . Чому дорівнює робота рівнодійної сили?
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!
- 18.02.2018 12:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
Равнодействующая силаF вычисляется по теореме Пифагора, так как две силы взаимно перпендикулярны: F²=F₁² +F₂², F²=6²+8² =100, F=√100 =10H.
Работа силы A=F*S, A=10*2=20Дж
- 19.02.2018 14:50